×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: سد حضور جوانان و بانوان در اتاق را شكستيم

بیستمین رویداد در مسییر موفقیت با حضور حسن فامیل دردشتی توليد كننده و طراح فرش دستباف و جواد کرمانی مدير كارخانه گز کرمانی در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
به گزارش باز نيوز ، سیدعبدالوهاب سهل آبادی رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در این رویداد گفت:”در مسیر موفقیت “یکی از برنامه های موفق اتاق بازرگانی در دوره هشتم هیات نمایندگان بود که سایر اتاق های بازرگانی به الگوبرداری از آن پرداختند.
وی تشکیل شورای عالی جوانان و بانوان در اتاق بازرگانی را عامل موثر در علاقه مندی جوانان و بانوان اصفهانی به فعالیت های کارآفرینی دانست و گفت:برگزاری چندین دوره آموزشی بازرگانان کوچک و اجرای آن در سایر اتاق های بازرگانی نشان از موفقیت این رویداد در سطح کشور است .
سهل آبادی عضویت اتاق بازرگانی اصفهان در اتاق بین الملل جوانان (JCI ) را یکی از موفقیت های ديگر شورای عالی جوانان عنوان کرد و گفت:عضویت اتاق اصفهان به نمایندگی از ايران با وجود مخالفت کشورهایی از قبیل آمریکا ، پس از سال ها رایزنی،  امسال در اجلاس عمومي ژاپن به طور رسمی پذیرفته شد.
رییس اتاق بازرگانی با برشمردن شرایط سخت و دشوار برای  کارآفرینی جوانان و آغاز یک کسب و کار در شرایط کنونی گفت:در چند دهه گذشته برای اشتغال جوانان گزینه های متعدد وجود داشت ولی در شرایط کنونی این گزینه ها بسیار محدود و هزینه راه اندازی یک کسب و کار بسیار شده است ولی جوانان با امید و انگیزه بایستی به فعالیت و تلاش در این زمینه بپردازند.
وی در مسیر موفقیت را فرصتی برای انتقال تجربه کارافرینان موفق برشمرد و گفت:این رویداد می تواند تجارب موفق و ناموفق فعالان اقتصادی را به اطلاع جوانان مشتاق به کارآفرینی منتقل کند.
امیرکشانی رییس شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به برگزاری بیست دوره رویداد در مسیر موفقیت گفت:تلاش کردیم در این رویداد  از افراد موفق در حوزه کارآفرینی که در سطح ملی فعالیت می کنند برای انتقال تجربه استفاده کنیم.
وی تاکید کرد:نخستین درس کارآفرینی برای جوانان یادگیری و کسب تجربه از پیش کسوتان است و محور برگزاری این رویداد بر پایه انتقال تجربه های موفق  و ناموفق کارآفرینان امروز به جوانان بنا شد.
وی خواستار حفظ حرمت بزرگان و شنیدن صحبت های آنان از سوی جوانان علاقه مند به کارآفریني و کسب و کار شد و گفت: تجربه اندوزی برای جوانان هزینه بسیار کمتری از تجربه کردن دارد.
کشانی در بخش دیگری از سخنان خود از انگیزه جوانان کارآفرین برای ماندن در کشور و حل مسایل و مشکلات خبر داد و گفت:شاید برخی از جوانان خواستار ترک کشور باشند ولی اغلب آنان که می توانستند مهاجرت کنند مانده اند تا کشور را بسازند زیرا معتقدند کشور مانند هتل نیست که هر وقت شرایط خوب نبود آن را ترک کرد.
حسن فامیل دردشتی کارافرین بخش فرش دستباف در این رویداد گفت:مهمترین عامل موفقیت جوانان برای حضور در کسب و کار ،علاقه و پشتکار است .
جواد محسن زاده کرمانی موسس کارخانه گز کرمانی در این رویداد مهمترین عامل موفقیت خود را صداقت در برخورد با مردم و تولید با  کیفیت عنوان کرد.
در پایان این رویداد،تندیس در مسیر موفقیت به این دو کارآفرین پیش کسوت اهدا شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false