×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران: رشد قیمتی شهرکها با رشد سرمایه گذاری صنعتگران تراز نیست

رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت ایران در نشست مشترک بررسی مشکلات زیرساختی شهرک صنعتی مبارکه با رئیس شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان و هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک مبارکه گفت: صنعتگر تمام انگیزه، سرمایه و توان خود را صرف راه اندازی یک واحد تولیدی می کند و مشکلات پیش رو را به جان می خرد ولی متاسفانه حتی رشد قیمتی شهرکها با رشد این سرمایه گذاری تراز نیست.
به گزارش روابط عمومی خانه صمت استان، سید عبدالوهاب سهل آبادی شهرک صنعتی مبارکه را به دلیل وجود تولیدکنندگان شاخص یکی از مهمترین شهرکهای استان دانست و افزود: باید با دیدی مثبت به مسئله زیر ساختهای شهرک مبارکه نگاه شود و اجرای مطالبات زیرساختی شهرک اولویت بندی و اجرایی گردد.
وی با اشاره به حضور خود در هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی گفت: تمام تلاش من در امضای صورتجلسات این است که حقی از صنعتگر ضایع نشود که البته با وجود مدیران دولتی لایق و دلسوز در کنار من در هیات مدیره نگرانی از این بابت نیست.
سهل آبادی همراهی صنعتگران و حمایت آنها از یکدیگر را راه حل اساسی دررفع مشکلات شهرکهای صنعتی برشمرد و افزود: بسیاری از مشکلات شهرکها باید با همت و پیگیری واحدهای مستقر در شهرک پیگیری و برطرف شوند.
رئیس شرکت شهرکهای صنعتی ضمن ارائه مستندات مربوط به مراحل انجام زیرساختهای شهرک صنعتی مبارکه گفت: طرح اجرای آسفالت شهرک در دستور کار قرار دارد و آگهی مناقصه مربوطه در مهرماه ۹۷ برای دومین بار به چاپ رسیده متاسفانه در مناقصه قبلی به دلیل مشکلاتی طرح رد شده و امیدوار هستیم که این بار با همکاری واحدهای مستقر در شهرک بتوانیم این موضوع را به سرانجام برسانیم.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد طرح آسفالت شهرک صنعتی مبارکه در سال جاری و اصلاح راه ورودی شهرک در سال ۹۸ انجام شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false