×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
ديدار هيات نمايندگان اتاق بازرگاني با مدير عامل فولاد مباركه: سهل آبادي: ارتباط اثر بخش فولاد مباركه و اتاق بازرگاني ادامه خواهد يافت/عظيميان: با استفاده از دانش فني و توان داخلي بر تحريم ها غلبه خواهيم كرد

به گزارش بازنيوز ، در این دیدار سید عبدالوهاب سهل آبادی ضمن يادآوري خدمات مدیر عامل جدید فولاد مبارکه در دوران تصدي مسوليت شهرداری اصفهان ، خواستار حضور فعال وی در اتاق بازرگانی شد.
وي افزود: از انتخاب یک مدیر بومي برای مدیریت فولاد مبارکه به دلیل آشنایی کامل از مسایل استان اصفهان در کنار برخورداری از تجربه و تخصص لازم خرسند هستيم .
سهل آبادي تصریح کرد: دكتر اسلاميان و دكتر سبحاني كه هر دو از مديران عامل فولاد مباركه بوده اند در هيات نمايندگان اتاق بازرگاني حضور دارند و اين اتاق هميشه حامی و بازوی فکری فولاد خواهد بود.
وي در ادامه از برگزاری همایشی با حضور استارتاپ ها و شتاب دهنده ها در اتاق خبر داد و گفت: با حضور فعال فولاد مباركه در این همایش و اعلام نیازهای مجتمع می توان از دانش فنی و تخصص شتاب دهنده ها در راستای رفع نیازهای فولاد و بی اثر کردن تحریم ها بهره برد.
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ايران عزم مدیرعامل جدید را برای بهره مندی از دانش داخلی ستودنی دانست و افزود: این مساله قطعا نتایج مطلوبی به همراه خواهد داشت.
مصطفی رناسی، نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان حفظ بنگاه های اقتصادی موجود را بسیار مهم دانست و گفت: اگر چه توجه به استارتاپ و شتاب دهنده ها حایز اهمیت است با این وجود بنگاه های موجود موتور محرک استان اصفهان هستند. حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولادمبارکه نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور رییس و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان، گفت: تحریم ها گرفتاری ها و مشکلاتي را برای فولاد به وجود آورده اما مشکل بزرگ ما خود تحریمی هاست.
وی در ادامه برای همکاری مستمر فولادمبارکه با اتاق اعلام آمادگی نمود و افزود: ما در کلیه جلسات موردنیاز حضور فعال خواهیم داشت.
عظیمیان تصریح کرد: لیست کلیه اقلام موردنیاز فولادمبارکه تهیه و در اختیار همگان قرار خواهد گرفت تا با استفاده از توان و دانش فنی داخلی این نیازها مرتفع شود.
مدیرعامل فولادمبارکه همچنین حمایت کامل از شتاب دهنده ها برای تامین نیاز فولادمبارکه را از دیگر برنامه های خود عنوان نمود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false