×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
نایب رییس خانه صنعت،معدن و تجارت ایران مطرح کرد : آرزوی اجرای سیاست های ارزی در دولت های پیشین

تصمیم اخیر دولت موافقانی هم دارد. موافقانی که البته منکر مشکلات به وجود آمده نیستند اما تصمیم اخیر را ضروری می دانند .مهندس حسن حسینی رئیس خانة صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در این باره می گوید: در اینکه اقشار مختلف مردم با سیاستهای جدید ارزی دولت دچار مشکل شده‌اند شکی نیست اما دولت بهترین تصمیم را گرفت. کاش این تصمیم خیلی وقت پیش و در دولتهای قبلی اتخاذ میشد تا امروز مشکلات کمتری داشتیم.
ارز برای فعالیت‌های اقتصادی جنبة حیاتی دارد. دولت در بحث مقاوم‌سازی اقتصاد هموراه باید پیش‌بینی یک سری از مسائل بحرانی را بکند. وضعیت اقتصادی کنونی ایران نیز قابل پیش‌بینی بود. دولت باید تمام آیین‌نامه‌ها و دستورالعملهایش را پیشتر مشخص می‌کرد.
حسینی می افزاید: : دولت باید مشکلات را با مردم در میان بگذارد؛ اما یکی از مشکلاتی که مسئولان ما دارند این است که برخی از مسائل و حقایق را از مردم پنهان می‌کنند. مردم در ایران ثابت کرده‌اند که در بدترین شرایط هم با دولت و حکومت همراه بوده‌اند.
رئیس خانة صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی نیز بر در اولویت قرار گرفتن واردات کالاهای اساسی تاکید می کند و از تجربه اقتصاد ایران می گوید: . یکی از بزرگترین رنج‌هایی که ما در زمان دولت احمدی نژاد داشتیم، تصمیمات خلق‌الساعه‌ای بود که از سوی دولت صادر می‌شد، اکنون هم گاهی اوقات این اتفاقات می‌افتد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false