×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
از سوی بانک مرکزی؛ اصلاحیه بندهایی ازآیین نامه ماده ۲۰قانون رفع موانع تولید ابلاغ شد

بانک مرکزی، اصلاحیه هیئت وزیران در خصوص بندهایی از آئین نامه اجرایی ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید را در بخشنامه ای به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک مرکزی،  هیئت وزیران در جلسه مورخه ۱۳۹۶.۱۲.۲۷ به پیشنهادهای شماره ۹۶.۴۹۹۵۱.۲۰.۱۰۰ مورخ ۱۳۹۶.۱۲.۵ وزارت نیرو و و شماره ۹۰.۲۵۹۰۷۸ مورخ ۱۳۹۶.۱۲.۱۶ وزارتخانه های اموراقتصادی و دارایی، صنعت و معدن و تجارت  و بانک مرکزی و به استناد اصل یکصدو سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:
آیین نامه اجرایی ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و اصلاحات بعدی آن به شرح زیر اصلاح می شود:

۱- در ماده (۴) عبارت «تا پایان شهریورماه سال ۱۳۹۷» جایگزین عبارت «تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۶» می شود.

۲- متون زیر به عنوان تبصره های (۴)و (۵) به ماده (۴) الحاق می شوند:

تبصره ۴- متقاضیان استفاده از مزایای آیین نامه ماده (۲۰) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور که ۲۵ درصد علی الحساب اقساط سررسیده شده (موضوع ماده ۲ آیین نامه) را پرداخت ننموده اند، بدون شرط پرداخت ۲۵ درصد علی الحساب اقساط سررسیده شده تا تاریخ ۱۳۹۷.۰۳.۳۱ می توانند یکجا اقساط سررسیده شده را تسویه نمایند.

تبصره ۵- سهم سود بانک های عامل موضوع جزء بند (۵) بند (ج) شرایط و ضوابط اعطای تسهیلات از محل حساب ذخیره ارزی مصوب جلسه ۱۳۸۶.۰۵.۱۶ هئیات امنای حساب ذخیره ارزی برای بدهکاران حساب ذخیره ارزی که از مزایای این آیین نامه استفاده ننموده اند، بعد از تبدیل به ریال از تاریخ ۱۳۹۱.۰۷.۳ معادل سه واحد درصد از سود پانزده درصد مندرج در آیین نامه تعیین می شود.

true
true
true
true
  1. محمد رضا رضایی

    با سلام و احترام . ما کارگاه تولیدی برد های الکترونیکی داریم و بسیاری از نیاز کشور رو در این عرصه تامین نموده ایم طی سالها . با توجه به اینکه ما قطعات و بعضی از بردهای ریز رو مجبوریم از خارج کشور تامین کنیم .و برخی از شرکت های حمل و ترخیص کار ترخیص کالا رو برای ما انجام میدهند . هم اکنون دچار مشکل شده و چنین نفر کارگاهی ما منتظر قطعات هستند جهت تولید که ما برخی از خرید هامان قبل عید بوده . متاسفانه نمیتوانیم وجه فروشنده را واریز کنیم که بتواند قطعات را بفرستند متاسفانه نیروهای ما بیکار شده و احساس یاس و دلسردی شدیدی برای گروه ما ایجاد شده . تقاضای عاجزانه از مسولین محترم داریم به کارگاهای ضعیفی مثل ما کمک کنند . و راه روشنی به ما نشان دهند .تشکر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false