×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
جلسه خانه صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی دکتر پزشکیان

جلسه خانه صنعت ، معدن و تجارت با نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر پزشکیان و ریاست محترم سازمان حفاظت از محیط زیست جناب آقای دکتر قاسمی و رئیس محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت جناب آقای مهندس نجاتی با موضوع بنیاد توسعه تبریز روز یکشنبه مورخه ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ در محل خانه صنعت آذربایجان شرقی برگزار گردید .
اهم موارد مطرح شده در این جلسه به شرح ذیل می باشد :
جناب آقای باقری رئیس هیأت مدیره خانه صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی فرمودند : بعضی مطالب و مواردی هست که برای شهر و استانمان مهم است و باید به دست خودمان حل شود و منتظر نباشیم که دیگران برایمان حل کنند .
یکی از موارد مهم زیستی ما ایجاد هوای پاکیزه می باشد ، که در این راستا با توجه به اینکه در خدمت عزیزان و نمایندگان محترم بوده ایم ، موضوع درختکاری و ایجاد حاشیه سبز را جزو اولین موضوعات بنیاد توسعه تبریز نام نهادیم .
با جناب آقای دکتر پزشکیان نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی ، جناب آقای دکتر رحیمی رئیس محترم سازمان ورزش شهرداری تبریز ، جناب آقای حمیدیه مدیرعامل شرکت میراب پروفیل و جناب آقای زیدی مدیر عامل شرکت آذریش در این مورد جلسات بسیاری تشکیل شده و پژوهش های بسیاری انجام یافته است و در خصوص نوع و تعیین محل ، از هیأت های تخصصی و دانشگاه استفاده بسیاری شده است که در این میان جناب آقای دکتر قاسمی رئیس محترم سازمان حفاظت از محیط زیست نیز اعلام آمادگی خود را در کلیه موارد به طور کامل اعلام نمودند .
در نهایت جناب آقای دکتر پزشکیان با تقدیر از اقدامات بخش خصوصی و اینکه خودشان را کاملا موظف می دانند که در این کار بزرگ و عظیم و خودجوش تبریز شریک بدانند و توضیحاتی از موارد و کارهایی که در ۴ ماه اخیر انجام گرفته ارائه فرمودند .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false