×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۶ مهر - ۱۳۹۷  
it is true
true
true
عمان خدمات بانکی ویژه به تولیدکنندگان خراسان می‌دهد

نایب رئیس مدیرکل بانک صحار عمان با اشاره به اینکه اعتبار اسنادی صادر شده به وسیله بانک‌های منتخب ایرانی در بانک صحار عمان پذیرش می‌شود، گفت: عمان خدمات بانکی ویژه به تولیدکنندگان خراسان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، مصطفی بن علی بن مختار در دیدار با نمایندگان خانه صنعت معدن و تجارت این استان که در عمان انجام شد، با اشاره به اینکه اعتبار اسنادی صادر شده به وسیله بانک‌های منتخب ایرانی در بانک صحار عمان پذیرش می‌شود و عمان خدمات بانکی ویژه به تولیدکنندگان خراسان می‌دهد، اظهار داشت: تاکنون با ۱۶ بانک ایرانی در این خصوص قرارداد منعقد شده است.

وی از همکاری‌های تجاری و بانکی با صنعتگران خراسانی استقبال کرد.

در این دیدار دبیرکل خانه صنعت معدن و تجارت استان خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل‌های اقتصادی خراسان رضوی، گفت: صنایع صادرات محور و واحدهای تولیدی برتر این استان آماده همکاری گسترده با تجار عمان برای تأمین نیازهای این کشور هستند.

در ادامه نایب رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان خراسان رضوی با اشاره به پیوندهای مشترک و مناسبات خوب میان دو کشور، بر ضرورت گسترش این همکاری‌ها تأکید کرد.

به‌ زودی با دعوت خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی مدیران بانک صحار عمان ضمن حضور در مشهد جزئیات روش استفاده از این خدمات بانکی را در جمع فعالان اقتصادی تشریح می‌کند.

این عملیات بانکی دستاورد مهمی برای فعالان اقتصادی خراسان رضوی برای تسهیل صادرات به این کشور است.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true